باربری شهرک محلاتی تهران

ساخت وبلاگ
چکیده : باربری شهرک محلاتی باربری کیان بار با هدف تامین بخشی از نیازهای شهروندان برای نیاز به جابه ... با عنوان : باربری شهرک محلاتی تهران بخوانید :

باربری شهرک محلاتی

 باربری کیان بار با هدف تامین بخشی از نیازهای شهروندان برای نیاز به جابه جایی باربری کیان بار با ارائه خدمات نوین در حوزه حمل و نقل اثاثیه منازل و ادارات، بیش از 10 سال است که در تمامی مناطق تهران و حومه به مشتریان ارجمند خود سرویس دهی نموده است و مفتخر است که توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. این شرکت دارای انواع خاور های مسقف فلزی در اندازه های متنوع، مخصوص حمل و جابجایی اثاثیه با کارگران مجرب، حرفه ای و خوش اخلاق می باشد.

باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سال سابقه  کار در عرصه باربری و اتوبار تهران مفتخر است که در خدمت شهروندان ساکن منطقه محلاتی است.

باربری کیان بار در ابتدا کار خود را با هدف ارائه خدمات باربری تهران و اتوبار به شهروندان بخشی محدود از تهران آغاز کرد. با افزایش تقاضا و استقبال از طرف مشتریان باربری , خود را بر آن داشت که خدمات باربری و اتوبار خود را توسعه داده و امکان پوشش خدمت دهی در زمینه باربری اتوبار و حمل اثاث حرفه ای را  برای اکثر شهروندان تهرانی و اکثر مناطق تهران فراهم آورد.

ارسال سرویس مناسب باربری تهران ( وانت بار؛ نیسان بار، خاور، کامیون و …) از مقصد به سایر نقاط تهران و ایران اعزام نیروی ماهر و ورزیده جهت جابجایی وسائل و لوازم منزل و اداری ارسال لوازم بسته بندی با قیمت مناسب مشاوره و راهنمایی به صورت 24 ساعته ( حتی در ایام تعطیل ) بیمه حمل و نقل و کالا برای حمل و نقل و باربری برون شهری ( حمل از تهران به سراسر کشور ).

ارایه انواع خدمات اتوبار تهران به تمام مناطق باربری و اتوبار شمال تهران، اتوبار غرب تهران و مرکز تهران با بهره گیری از بهترین لوازم و وسایل روز دنیا.

باربری شهرک محلاتی، اتوبار شهرک محلاتی,...
نویسنده : فرهاد بازدید : 38 تاريخ : سه شنبه 2 آبان 1396 ساعت: 12:55